Witamy na stronie Doradztwa Biznesowego Horyzont i zapraszamy do zapoznania się z charakterem naszej działalności.

Od 2017 r. dbamy o wysoki standard obsługi klienta i jakość oferowanych usług. W sposób kompleksowy współpracujemy z Partnerami biznesowymi i realizujemy potrzeby i oczekiwania.

Chcielibyśmy podzielić się z Państwem swoją wiedzą, dlatego wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom klientów.  Oferujemy usługi  w zakresie:

  • doradztwa :wypełnianie wniosków pożyczkowych,  dotacyjnych, kredytowych, ubezpieczeniowych.
  • szkoleń: przeprowadzamy szkolenia otwarte dzięki wyspecjalizowanej kadrze, jednocześnie posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) prowadzonego przez WUP pod numerem 2.30/00277/2017
  • Agencji Pracy: rekrutacja,wynajem, kompleksowa usługa wypełniania dokumentów dla cudzoziemców

Nasza Agencja Pracy działa w oparciu o Ustawę z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.

Oferta agencyjna skierowana jest zarówno do firm które chciałby zatrudnić cudzoziemców jak i do potencjalnych pracowników.

Świadczymy usługi rekrutacji łącząc oczekiwania kandydatów (warunki pracy, stanowisko, możliwości rozwoju) o różnych specjalizacjach z wymaganiami pracodawców oraz zapewniamy obsługę zatrudnienia pracowników z Ukrainy.

Posiadamy bazę kandydatów do pracy o różnych specjalizacjach.

Działalność Doradztwa Biznesowego Horyzont Sp. z o. o. jest licencjonowana, posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji zatrudnienia KRAZ z dnia 22 marca 2017 roku.

Potwierdzeniem naszej rzetelności jest Certyfikat KRAZ wydany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu, który otrzymaliśmy w 8 listopada 2018 r. nr 16015

Dziękujemy za zaufanie!