Wypełnianie wniosków o dofinansowanie z ZUS

Jeśli chcesz nauczyć się sztuki wyplatania sznurów i tworzenia z nich rękodzieł, zapraszamy Cię na pierwsze warsztaty wyplatania makramy.

Odprężenie, zabawa, praca ze sznurkiem jutowym oraz dobre towarzystwo to tylko kilka informacji, które wprowadzą Cię w dobry nastrój na warsztatach.

Spraw przyjemność sobie lub swoim bliskim.

W trakcie zajęć poznasz podstawowe sploty makramowe oraz zdobędziesz umiejętności dzięki którym stworzysz swoją pracę i oderwiesz się od rutyny dnia codziennego.

Warsztaty będą trwały 2-3 godziny i wyjdziesz z nich z gotową pracą.

Poczuj  klimat Boho w Twoim domu.

 

Pierwsze spotkanie:  18 września 2023r. godz. 17:00

Miejsce spotkania: Stowarzyszenie OCWP; Ostrów Wielkopolski ul. Szkolna 24

Koszt: 60 zł

Materiały zapewnia organizator warsztatów.

Zapraszam do zapisów biuro@doradztwohoryzont.pl

Słowo makrama (macrame) oznacza w języku arabskim dekoracje wiązaną.
Makrama jest znaną już od czasów starożytnych sztuką plecenia sznurków, bez użycia drutów czy szydełek. Jedynym narzędziem są sprawne dłonie człowieka.

Ta niesamowita sztuka do Europy przyszła z starożytnej Asyrii i Babilonii.

 

Oferta Pracy – Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy Wynagrodzenie Prowizyjne Jeżeli zależy Ci na dobrych nieograniczonych górną granicą zarobkach, a kontakt z klientem z segmentu przedsiębiorców nie jest Ci obcy Dołącz

Usługa wypełnienia wniosku HoReCa

Wypełnianie wniosków dla branży gastronomicznej, turystycznej i hotelarskiej (HoReCa) w Polsce Nasz specjalność to pozyskiwanie kapitału unijnego na zakup nowoczesnego wyposażenia gastronomii, rozbudowę ogródka restauracyjnego,