Wypełnianie wniosków o dofinansowanie z ZUS

Chcesz nauczyć się sztuki wyplatania makram ? Jesteś z Ostrowa i okolic?

Jeśli chcesz nauczyć się  sztuki wyplatania sznurów i tworzenia z nich rękodzieł, zapraszamy Cię na warsztaty wyplatania makramy.

𝗦𝗽𝗼𝘁𝗸𝗮𝗻𝗶𝗲: 23 października 2023r. godz. 17:00
𝗠𝗶𝗲𝗷𝘀𝗰𝗲 𝘀𝗽𝗼𝘁𝗸𝗮𝗻𝗶𝗮: Stowarzyszenie OCWP;
Ostrów Wielkopolski ul. Szkolna 24
𝗖𝗲𝗻𝗮: 60 zł
𝗭𝗮𝗽𝗲𝘄𝗻𝗶𝗮𝗺𝘆 𝗺𝗮𝘁𝗲𝗿𝗶𝗮ł𝘆 do wykonania 𝗺𝗮𝗸𝗿𝗮𝗺.
𝗭𝗮𝗽𝗶𝘀𝘆: Po wcześniejszym umówieniu z nami.
Napisz! 𝗯𝗶𝘂𝗿𝗼@𝗱𝗼𝗿𝗮𝗱𝘇𝘁𝘄𝗼𝗵𝗼𝗿𝘆𝘇𝗼𝗻𝘁.𝗽𝗹 lub zadzwoń 𝟳𝟯𝟯 𝟬𝟬𝟮 𝟱𝟱𝟮
Warsztaty będą trwały 2-3 godziny i wyjdziesz z nich z gotową pracą.
,,Aniołki” to temat nadchodzących zajęć. Tworzenie aniołków z makramy może być kreatywnym i satysfakcjonującym projektem. Możesz dostosować kształt i rozmiar swoich aniołków, używając różnych technik makramowych i dodatkowych ozdób.
Wyplatanie makram to przyjemna i twórcza forma rozrywki, która pozwala oderwać się od codziennego stresu i rutyny. To doskonały sposób na spędzenie czasu w miły i produktywny sposób.
Uczestnictwo w zajęciach z makram pozwala na rozwijanie umiejętności manualnych, precyzji i cierpliwości. Nauczysz się różnych technik i wzorców, które pozwolą ci tworzyć piękne dzieła sztuki!
Poczuj klimat Boho w Twoim domu.
Nie może Cię zabraknąć🥰

8-9 czerwca szkolenie ,,Wynagrodzenie w praktyce”

  Zapraszamy Państwa na szkolenie ,,Wynagrodzenie w praktyce” do Doradztwa Biznesowego Horyzont. Program: Składniki wynagrodzenia na liście płac Wynagrodzenie minimalne Wynagrodzenie za przepracowaną część miesiąca

Oferta Pracy – Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy Wynagrodzenie Prowizyjne Jeżeli zależy Ci na dobrych nieograniczonych górną granicą zarobkach, a kontakt z klientem z segmentu przedsiębiorców nie jest Ci obcy Dołącz